Pasowania Na Ucznia i Dzień Edukacji Narodowej.

Utworzono dnia 23.11.2020, 11:59

W środę 14 października br. odbyła się w naszej szkole Uroczystość Pasowania Na Ucznia  połączona z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.

Pasowania na Ucznia  zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Na początku pierwszoklasiści  zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Najważniejszym elementem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała Dyrektor Szkoły Pani Bożena Gwizdała. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku i pomoc w przygotowaniu imprezy. Tego dnia odbyło się również Pasowanie na Czytelnika uczniów klasy I i II. Po pasowaniach Mały Samorząd Uczniowski w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej  przedstawił bogaty program wokalno – recytatorski. Aby uczcić to święto uczniowie złożyli życzenia swoimi nauczycielom.