Wyjątkowe święta

Utworzono dnia 20.12.2020, 17:47

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu plastycznego „WYJĄTKOWE ŚWIĘTA”. Konkurs organizowany był przez Samorząd Uczniowski do, którego mogli przystąpić uczniowie klas I-III i IV-VIII. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu ozdoby bożonarodzeniowej w dowolnej technice z możliwością zastosowania techniki mieszanej.

Konkurs miał na celu:

• rozwijanie wyobraźni oraz pobudzanie aktywności twórczej uczniów;
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej;
  • stworzenie uczniom możliwości prezentacji własnych dokonań twórczych;
  • powrót do tradycji wykonywania ozdób bożonarodzeniowych;
  • umożliwienie przedstawienia własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Prace oceniane były zgodnie z następującymi kryteriami: oryginalność, pomysłowość oraz estetyka wykonania.

Komisja konkursowa dokonała oceny prac zgłoszonych do konkursu i wyłoniła 3 Laureatów Konkursu klas I- III oraz przyznała pierwsze trzy miejsca w klasach IV – VIII

KLASY I-III

I miejsce: Zuzanna Króżel

II miejsce: Piotr Iwasieczko

III miejsce: Ksawery Lekki

Klasy IV-VIII

I miejsce: Julia Jaworska

II miejsce: Izabela Sitarz

III miejsce: Sara Skoczylas

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a autorom nagrodzonych prac bardzo mocno gratulujemy!!!

Termin wręczenia nagród zostanie podany po feriach.