Utworzono dnia 24.09.2021, 20:28

15 września obchodzimy International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. W naszej szkole najmłodsi  uczniowie klas 1-3  od samego rana cieszyli  się tym dniem!  Wszystkie dzieci i Panie przyszły w strojach w kropki. Odbyła się też prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds. Jest to historia dziewczynki, która dzięki małej kropce zmieniła myślenie o sobie i uwierzyła we własne możliwości. Następnie pogadanka na temat obejrzanego filmu i odpowiedzi na pytania. Na zakończenie naszego świętowania została zrealizowana najbardziej twórcza część zajęć- prace plastyczne wykonane wyobraźnią naszych uczniów. Ciekawym akcentem zabawy były zdjęcia w „ kropkowej foto budce”
To był wspaniały dzień dla nas wszystkich!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.