OGNISKO PATRIOTYCZNE

Utworzono dnia 06.12.2021, 21:33

OGNISKO PATRIOTYCZNE

– LISTOPADOWA ZADUMA, PAMIĘC I TRADYCJA

Grupa Nieformalna  SOBĄ SILNI wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu  Z SERCEM NA DŁONI oraz we współpracy ze Stowarzyszeniem Osób  Niepełnosprawnych Gminy Chmielnik i Kołem Gospodyń Wiejskich w Błędowej Tyczyńskiej w ramach inicjatywy LISTOPADOWA ZADUMA, PAMIĘĆ I TRADYCJA zorganizowała w dniu  11 listopada 2021r. OGNISKO PATRIOTYCZNE z udziałem społeczności szkolnej i lokalnej.

Była to okazja do budowania wspólnoty środowiskowej, wspólnej biesiady wspomnień, śpiewania pieśni patriotycznych z wykorzystaniem przygotowanych na to spotkanie śpiewników, rozmów o tradycjach kultywowanych w regionie w związku z listopadowym świętem Niepodległości.

„Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Przestrzeń Lokalna, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”.