Pola Nadziei

Utworzono dnia 06.10.2021, 20:22

Nasza szkoła w tym roku szkolnym bierze po raz pierwszy udział w ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei”. Inicjatywa ta ma na celu szerzenie idei opieki hospicyjnej wśród dzieci i młodzieży oraz wsparcie dla organizacji, które tą opiekę zapewniają. Klasa VII sadziła żonkile – kwiat ten to symbol nadziei, która jest nieodłącznym elementem pracy hospicyjnej. Nie zabrakło jednak cebulek i hiacyntów i tulipanów i krokusów. Wiosną kwiaty zostaną ścięte oraz rozdawane za symboliczny datek na rzecz działalności Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. Mamy nadzieję, że wiosną zakwitną, przynosząc nam radość oraz wsparcie dla chorych dzieci. Wszystkim, którzy przynieśli cebulki bardzo dziękujemy.