"Trójkowe Zacisze"

Utworzono dnia 05.12.2021, 20:21

W listopadzie zakończyliśmy realizację inicjatywy "Trójkowe Zacisze". W ostatnim etapie projektu prowadzono prace wykończeniowe - wysypywanie kory, kamienia ozdobnego, montaż obrzeży. Zamontowano też ławki, kompostownik oraz domek dla owadów.

W dniu 23 listopada odbyło się spotkanie z udziałem osób zaangażowanych w realizację projektu, podczas którego podsumowano działania dokonane w ramach inicjatywy. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli sie w realizację projektu, a w szczególności Stowarzyszeniu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Gminy Chmielnik, Dyrekcji i Radzie Rodziców SP3, pani Justynie Jacek - koordynatorowi PIL oraz OSP Chmielnik. Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom: Nauczycielom i Pracownikom niepedagogicznym naszej szkoły, Rodzicom, Uczniom oraz Harcerzom, bez wsparcia których nie udałoby się wykonać tak wielu prac.  Z niecierpliwością czekamy na wiosnę, abyśmy mogli podziwiać efekt naszej pracy w całej okazałości.

Inicjatywa jest realizowaną w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Przestrzeń Lokalna, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie "Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej", Stowarzyszenie LGD „TRYGON- Rozwój i Innowacja”.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu prezentującego nasze działania w ramach projektu "Trójkowe Zacisze".