Akcja Uwolnij książkę! - Bookcrossing kwiecień 2023

Utworzono dnia 26.04.2023

Bookcrossing to idea nieodpłatnego przekazywania książek poprzez pozostawianie ich w miejscach publicznych, jak również w miejscach celowo utworzonych tzw. półkach bookcrossingowych, po to, by znalazca mógł je przeczytać i przekazać dalej. Bookcrossing to niekonwencjonalna forma popularyzowania książki i czytelnictwa.

W  kwietniu 2023 r. po raz pierwszy w naszej szkole „uwalnialiśmy” książki dawno już przeczytane, którym ich właściciele chętnie dali drugie życie. Książki można było przynosić do biblioteki szkolnej, gdzie czekała specjalna bookcrossingowa półka. Każda z osób, która uwolniła książkę mogła ją  wymienić na jedną spośród uwalnianych książek.

W akcji wzięło udział 9 osób, uwolniono 37 książek!

Dziękuję za udział w uwalnianiu książek i zapraszam do zabawy w przyszłym roku.

Akcja Uwolnij książkę! - Bookcrossing kwiecień 2023

Utworzono dnia 26.04.2023, 18:55

W akcji wzięło udział 9 osób, uwolniono 37 książek!

Dziękuję za udział w uwalnianiu książek i zapraszam do zabawy w przyszłym roku.