Dzień Babci I Dziadka

Utworzono dnia 10.02.2023

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim tym co dobre. Babcie i Dziadkowie zajmują szczególne miejsce w serduszku małego dziecka i są ważnymi osobami w jego życiu. To jedna z ważniejszych uroczystości w naszej szkole. Tegoroczne świętowanie miało miejsce 2 lutego 2023. Uczniowie z klas I-III, pod kierunkiem swoich pań , przygotowali popisy recytatorsko -  wokalne . Każda Babcia i Dziadzio obdarowani zostali pamiątkowymi upominkami wykonanymi własnoręcznie przez dzieci.  Zwieńczeniem spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, którym serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc.

Dzień Babci I Dziadka

Utworzono dnia 10.02.2023, 18:10