Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Chmielniku

Dzień Dziecka dla klas IV-VIII

Utworzono dnia 06.06.2024

Dzień Dziecka w naszej szkole, obchodzony w klasach IV-VIII, był pełen radości i swobodnej zabawy w plenerze. W tym roku uczniowie spędzili ten wyjątkowy dzień (poniedziałek 3 czerwca) na terenie przedszkola w Błędowej Tyczyńskiej, gdzie mieli do dyspozycji zarówno boisko, jak i trawiastą część zieloną.

            Dzień rozpoczął się od pieszej wędrówki na miejsce zabaw, co już na samym początku wprowadziło wszystkich w doskonały nastrój. Po dotarciu na miejsce, uczniowie z entuzjazmem przystąpili do różnych aktywności.

            Jednym z głównych wydarzeń dnia był turniej siatkówki, w którym poszczególne klasy rywalizowały ze sobą z ogromnym zaangażowaniem. Dodatkowo, odbyły się emocjonujące rozgrywki między nauczycielami a uczniami. Kulminacyjnym momentem dnia było ogłoszenie wyników turnieju siatkówki. Zwycięską drużyną okazała się klasa ósma, która z dumą odebrała puchar wręczony przez panią dyrektor, a wszystkie drużyny, biorące udział w rozgrywkach, zostały nagrodzone słodkimi przekąskami. Równolegle, na części zielonej, odbywały  się inne spontaniczne zabawy m. in. gra w badmintona, czy po prostu zabawy z piłką.

            Po intensywnych zmaganiach sportowych, był czas na odpoczynek na kocykach i ławeczkach na świeżym powietrzu. Uczniowie mieli okazję do swobodnych rozmów, budowania relacji oraz cieszenia się piękną pogodą. Jedną z najbardziej wyczekiwanych atrakcji były lody, które w ten ciepły dzień smakowały wyjątkowo dobrze.

            Wszystko zakończyło się pieszą wędrówką z powrotem do szkoły. To był naprawdę udany Dzień Dziecka.

 

Dzień Dziecka dla klas IV-VIII

Utworzono dnia 06.06.2024, 20:43