Dzień Św. Patryka

Utworzono dnia 28.03.2023

17 marca w piątek w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Świętego Patryka –patrona Irlandii. Z tej okazji uczniowie przygotowywali się do tego święta.

Klasy dekorowały swoje sale w symbole irlandzkie, jak również zostały omówione najważniejsze tradycje związane z tym dniem.

W ramach organizowanego konkursu „ Irlandzki pokaz mody” uczniowie zaprezentowali swoje kreatywne propozycje.

Dzień rozpoczęliśmy od wysłuchania koncertu z muzyką celtycką -przygotowanego przez uczniów i nauczycieli jak również obejrzeliśmy przygotowaną prezentację przedstawiającą krótką historię kraju, muzyki, literatury i słynnych tańcach irlandzkich.

Dzień Św. Patryka

Utworzono dnia 28.03.2023, 20:26