IX Salon Edukacji Zawodowej i Technicznej

Utworzono dnia 10.03.2023

2 marca 2023 r. uczniowie  klasy 7 i 8 wraz z opiekunami uczestniczyli w konferencji „Dobry zawód – lepsza przyszłość” oraz w IX Salonie Edukacji Zawodowej i Technicznej organizowanych przez Stowarzyszenie Klaster Edukacji Zawodowej i Technicznej w Rzeszowie  w budynku Politechniki Rzeszowskiej.

Program wydarzenia był bardzo bogaty. Uczniowie zapoznali się z ofertą rzeszowskich publicznych  szkół zawodowych, wysłuchali debaty uczniowskiej „Szkoła zawodowa – szkołą przyszłości” , obejrzeli pokaz mody zorganizowany przez uczniów szkół zawodowych.  Ponadto uczestnicy Salonu mogli wziąć udział w lekcjach pokazowych i konkursach. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w lekcji „Bezpieczne lądowanie” przygotowanej i przeprowadzonej przez uczniów szkoły zawodowej.

Udział w wydarzeniu spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów, wielu z nich przyznało, że pomoże im ukierunkować dalszą ścieżkę edukacji.

IX Salon Edukacji Zawodowej i Technicznej

Utworzono dnia 10.03.2023, 19:56