Kiermasz pierniczkowy

Utworzono dnia 27.12.2022

W poniedziałek 12 grudnia w naszej szkole Gromada Zuchowa „Kwiaty Paproci” zorganizowała świąteczny kiermasz słodkości pod  hasłem „Piernikowy zawrót głowy”.  W tym dniu każdy mógł przynieść oraz zakupić własnoręcznie wykonane pierniczki, babeczki i słodkości. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia oraz wszystkim, którzy zakupili słodkości. Uzyskany dochód został przeznaczony na zakup mundurków dla naszych Zuchów.

opiekun Gromady – M. Jaworska

Kiermasz pierniczkowy

Utworzono dnia 27.12.2022, 20:25

W poniedziałek 12 grudnia w naszej szkole Gromada Zuchowa „Kwiaty Paproci” zorganizowała świąteczny kiermasz słodkości pod  hasłem „Piernikowy zawrót głowy”.  W tym dniu każdy mógł przynieść oraz zakupić własnoręcznie wykonane pierniczki, babeczki i słodkości. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia oraz wszystkim, którzy zakupili słodkości. Uzyskany dochód został przeznaczony na zakup mundurków dla naszych Zuchów.

opiekun Gromady – M. Jaworska