Kiermasz wielkanocny

Utworzono dnia 27.04.2023
W kwietniu w naszej szkole odbył się konkurs "Wielkanocna radość", którego celem było stworzenie najpiękniejszej palmy wielkanocnej. W konkursie udział wzięło 21 uczniów z klas I- VIII, a piękne prace zostały wystawione na szkolnym kiermaszu wielkanocnym. I miejsce zajęli: Wiktoria Szydełko (kl VI), Patryk Kozak (kl II) oraz Maja Litwin (kl VII). Wyróżnienia otrzymali: Milena Sarnicka (kl I), Kamila Kwoka (kl VIII), Kacper Kwoka (kl II) oraz Tymon Tereszkiewicz (kl II). Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy udziału i upominki.
Jeszcze raz gratulujemy  wszystkim oraz dziękujemy za udział!

Kiermasz wielkanocny

Utworzono dnia 27.04.2023, 20:06
Jeszcze raz gratulujemy  wszystkim oraz dziękujemy za udział!