Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Chmielniku

„Kwiaty dla mamy” Dzień Mamy w klasach I-III

Utworzono dnia 10.06.2024

Dzień Matki – to szczególne święto, które honoruje wszystkie Mamy, stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie.
      We wtorek 28 maja w naszej szkole  odbyła  się  uroczystość  z okazji Dnia Matki. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Mamusie, które eleganckie i dumne z radością czekały na ten dzień. Dyrektor szkoły Pani Agnieszka Bajda powitała zebranych i złożyła im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Mamusiom poprzez występy artystyczne. Przedstawicielki Małego Samorządu Uczniowskiego oraz wszyscy  uczniowie kl. I – II I zaprezentowali Montaż słowno-muzyczny pt: „Kwiaty dla mamy” Dopełnieniem występów były życzenia   i Sto lat wyśpiewane przez wszystkie pociechy. Podczas popisów uczniów publiczność reagowała gromkimi brawami, na twarzach zebranych gości  malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich zdolnych pociech.
      Po wspaniałych występach Mamy otrzymały upominki z okazji ich święta. Nad całością części artystycznej czuwały Panie Wychowawczynie z klas I-III.  Po części oficjalnej odbył się słodki poczęstunek przy pięknie zastawionym stole. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

 

„Kwiaty dla mamy” Dzień Mamy w klasach I-III

Utworzono dnia 10.06.2024, 18:11