Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Chmielniku

„Mamy wielkie serca – sukces akcji Góra Grosza”

Utworzono dnia 25.02.2026

Z radością informujemy, że nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Góra Grosza” organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Patronat nad akcją w naszej szkole objęło Szkolne Koło Wolontariatu, które koordynowało zbiórkę oraz czuwało nad jej prawidłowym przebiegiem.

Celem akcji było wsparcie dzieci wychowujących się poza własną rodziną – w rodzinach zastępczych, domach dziecka oraz innych placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców oraz nauczycieli naszej szkoły udało się zebrać kwotę 348,51 zł. To wspaniały efekt wspólnej pracy i dowód na to, że społeczność naszej szkoły ma wielkie serce.

W podziękowaniu za udział w akcji otrzymaliśmy Dyplom podziękowania i wyrazy uznania, który jest dla nas powodem do dumy oraz motywacją do dalszego angażowania się w działania charytatywne.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę. Razem możemy więcej! 

„Mamy wielkie serca – sukces akcji Góra Grosza”

Utworzono dnia 25.02.2026, 17:01