Nasza wygrana w akcji „Szkoły Pełne Talentów”

Utworzono dnia 07.02.2023

Z przyjemnością informujemy, że w loterii Lidla pod hasłem „Szkoły Pełne Talentów”, nasza szkoła za zebrane kupony – Talenciaki  (ponad 800 sztuk!) zdobyła zestawy gier planszowych firmy GRANNA.  Gry zostały przekazane świetlicy szkolnej, by mogli z nich skorzystać wszyscy uczniowie. Dziękujemy za zaangażowanie w akcję i każdy wrzucony do skrzyneczki kupon. Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych projektach.

Nasza wygrana w akcji „Szkoły Pełne Talentów”

Utworzono dnia 07.02.2023, 19:39