Z okazji Walentynek w naszej szkole została zorganizowana Poczta Walentynkowa, przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie mieli możliwość wysyłania kartek walentynkowych do swoich koleżanek, kolegów oraz nauczycieli, wyrażając w ten sposób sympatię, życzliwość i miłe słowa.
Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i sprawiła wiele radości zarówno nadawcom, jak i adresatom. Dostarczone kartki wywołały uśmiech na twarzach wielu osób i wprowadziły do szkoły wyjątkową, serdeczną atmosferę.
Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za zorganizowanie tej miłej inicjatywy.







