Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Chmielniku

Poczta Walentynkowa

Utworzono dnia 24.02.2026

Z okazji Walentynek w naszej szkole została zorganizowana Poczta Walentynkowa, przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie mieli możliwość wysyłania kartek walentynkowych do swoich koleżanek, kolegów oraz nauczycieli, wyrażając w ten sposób sympatię, życzliwość i miłe słowa.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem i sprawiła wiele radości zarówno nadawcom, jak i adresatom. Dostarczone kartki wywołały uśmiech na twarzach wielu osób i wprowadziły do szkoły wyjątkową, serdeczną atmosferę.

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu za zorganizowanie tej miłej inicjatywy.

Poczta Walentynkowa

Utworzono dnia 24.02.2026, 17:26