Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty „Trzecioteścik”

Utworzono dnia 17.05.2023

W dniach  25 – 27 kwietnia 2023 roku trzecioklasiści zmagali się z Testem kompetencji Omnibus. Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty, zwany „Trzecioteścikiem”, stanowi podsumowanie pierwszego etapu edukacji i ma na celu dostarczenie informacji o pracy uczniów w zakresie różnych kompetencji, w tym: czytania, pisania, wiedzy o języku, sprawności rachunkowej, praktycznych umiejętności w rozwiązywaniu zadań matematycznych oraz wiedzy przyrodniczej. Wszyscy starali się sięgać do jak najgłębszych pokładów zdobytej wiedzy, która bądź co bądź, choć jeszcze w małych głowach „trzecioklasistów, to jednak jest ogromna! Teraz z niecierpliwością czekamy na wyniki!

Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty „Trzecioteścik”

Utworzono dnia 17.05.2023, 19:11