Święta majowe w naszej szkole

Utworzono dnia 01.06.2023

Z okazji świąt majowych uczniowie kl. I-III aktywnie uczestniczący w spotkaniach Gromady Zuchowej „Kwiaty Paproci” wspólnie z uczniami kl. V wystąpili przed całą społecznością szkolną z aranżacją słowno – muzyczną, przedstawiającą historię i znaczenie naszej Biało – Czerwonej flagi narodowej  oraz genezę powstania pierwszej w Europie i drugiej na świecie konstytucji – Konstytucji 3 Maja. Była to okazja do zaprezentowania właściwych postaw patriotycznych oraz należnego uhonorowania świąt narodowych.

Opiekun gromady zuchowej M. Jaworska

Święta majowe w naszej szkole