TARGI EDUKACYJNE „Orientation Day”

Utworzono dnia 10.03.2023

24 lutego 2023 r.  uczniowie klasy ósmej wraz z opiekunami wzięli udział w Podkarpackich Targach Edukacyjnych  -  7 . edycji ORIENTATION  DAY pod hasłem: #niemożliwenieistnieje . Organizatorem wydarzenia jest  Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka w Rzeszowie, spotkanie odbyło się w  budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego (kampus Rejtana)

W targach wzięli udział przedstawiciele ponad 30 podkarpackich szkół średnich i branżowych, którzy przedstawili swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2023 / 24 . Zainteresowani uczniowie mogli uzyskać przydatne informatory m.in. na temat profili, terminów postępowania rekrutacyjnego, konkursów przedmiotowych, zajęć pozalekcyjnych oraz pobrać gadżety. Ósmoklasiści mogli również porozmawiać z rówieśnikami i nauczycielami, aby uzyskać odpowiedzi na interesujące ich indywidualne pytania związane z ofertą szkół.

Targom towarzyszyło wiele atrakcji:  występy szkolnych zespołów muzycznych, pokazy mody, florystyki, pierwszej pomocy.

Udział w wydarzeniu spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów, niektórzy z nich utwierdzili się w swoich wyborach, a przed innymi otworzyły się nowe perspektywy.

Pełni wrażeń oraz nabytej w czasie Targów wiedzy, pozostałą część dnia szkolnego uczniowie wraz z opiekunami spędzili na spotkaniu integracyjnym w kręgielni Galaktyka w Rzeszowie.

TARGI EDUKACYJNE „Orientation Day”

Utworzono dnia 10.03.2023, 19:55

24 lutego 2023 r.  uczniowie klasy ósmej wraz z opiekunami wzięli udział w Podkarpackich Targach Edukacyjnych  -  7 . edycji ORIENTATION  DAY pod hasłem: #niemożliwenieistnieje . Organizatorem wydarzenia jest  Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka w Rzeszowie, spotkanie odbyło się w  budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego (kampus Rejtana)