Pasowanie na Przedszkolaka

Utworzono dnia 12.03.2014, 13:04

Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza tak ważna uroczystość przedszkolna. Odbyła się ona 7 listopada. Była to pierwsza otwarta impreza, w której mogli uczestniczyć rodzice. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich przybyłych gości. Następnie z wielkim zaangażowaniem maluszki przedstawiły przygotowany program artystyczny. Zanim przystąpiono do ceremonii pasowania, przedszkolaki pięknie przekonały wszystkich zaproszonych gości, o tym, że zasługują na miano przedszkolaka. Doskonale zaprezentowały się poprzez recytację, śpiew i taniec. Następnie po przyjęciu ślubowania Pani Dyrektor  wielkim lizakiem pasowała dzieci 3- letnie na przedszkolaka, zaś dzieci 4-letnie na  starszego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały prezenty. Mamy nadzieję, że dzieciom a przede wszystkim rodzicom nowych przedszkolaków, którzy po raz pierwszy uczestniczyli w tego typu uroczystości ten dzień na długo utkwi w pamięci.