Pasowanie na Przedszkolaka - Koniczynki

Utworzono dnia 04.05.2014, 09:08

08 listopada 2013r. dzieci z oddziału „Koniczynek” uroczyście zostały pasowane na Przedszkolaków.  Uroczystość rozpoczęła się od występów. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny złożony z wierszy, piosenek i tańców. Następnie dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, po czym Pani Dyrektor Bożena Gwizdała przyjęła każdego w grono przedszkolaków, dotykając ramienia zaczarowanym lizakiem. Na pamiątkę wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, pamiątkowe książeczki oraz słodki upominek. Dzieci do występów przygotowały panie Małgorzata Jaworska i Natalia Rutkowska oraz pani Marzena Czarnota.