Dzień dziecka

Utworzono dnia 11.06.2015, 15:59

W dniu swojego święta- 1 czerwca- dzieci z oddziału „Koniczynki” odwiedziły przedszkolaki w SP Nr 3. Zasiedliśmy na widowni o obejrzeliśmy przedstawienie „Śpiąca Królewna” w wykonaniu prawdziwych aktorów. Występ bardzo się nam spodobał, tym bardziej, że sami także braliśmy w nim udział. Po teatrzyku wybraliśmy się do altany z naszymi rówieśnkami z grupy „Żabki” na poczęstunek i wspólną zabawę przy muzyce. Pobawiliśmy się również na nowym placu zabaw, jaki mieści się przy szkole. Bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do naszego przedszkola i już czekamy na kolejne spotkanie z „Żabkami”.