Dzień Mamy i Taty - Żabki, Krabiki, Delfinki

Utworzono dnia 19.06.2015, 07:13

25 maja  uroczyście obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Mamy i Taty. Był to dzień szczególny i ważny. Już od samego rana wszystkie dzieciaki oczekiwały wizyty rodziców nieco zdenerwowani. Kiedy goście zjawili się w niemalże pełnym składzie rozpoczęliśmy uroczystości. Na początku wystąpiła grupa „Krabiki”, chwilę później grupa „Delfinki”, na końcu zaś najmłodsza grupa „Żabki”. Każda z grup przygotowała wspaniałe inscenizacje, piosenki i tańce. Wszyscy rodzice byli zadowoleni i wzruszeni. Ściskali swoje pociechy i dziękowali za upominki. To był wyjątkowy i pełen wrażeń dzień.