Koniczynki - Dzień Pluszowego Misia

Utworzono dnia 13.12.2014, 09:37

W listopadzie przedszkolaki z oddziału przedszkolnego „Koniczynki” obchodziły także inne, ważne dla każdego dziecka święto – Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu razem z dziećmi do przedszkola przyszli pluszowi przyjaciele. Można było poznać ulubione misie kolegów i pań – kolorowe i szarobure, małe i duże, nowe i te bardzo leciwe, ale wszystkie ukochane i niezastąpione.  Wraz z pluszakami przedszkolaki wykonywały ćwiczenia gimnastyczne, tańczyły, bawiły się i śpiewały piosenki o misiach, a także poznały historię powstania pierwszego misia przytulanki. Najmilsze było to, że tego dnia można było razem z nimi leżakować, a przecież wszystkie dzieci lubią się do nich mocno przytulać.