Koniczynki - Wizyta Świętego Mikołaja

Utworzono dnia 13.12.2014, 08:39

Przedszkolaki z oddziału „Koniczynki” z utęsknieniem czekały na świętego Mikołaja. Martwiły się jednak, czy kochany święty dotrze do naszego przedszkola, ponieważ nigdzie nie było widać śniegu. Na szczęście obawy się nie potwierdziły i niezawodny święty Mikołaj przybył na czas – 5 grudnia. Dzieci bardzo ucieszyły się z tej wizyty i prawie wcale się nie go nie bały. Zaśpiewały specjalnie dla niego przygotowaną piosenkę, a w nagrodę nasz Gość obdarował nas wszystkich pięknymi prezentami. Bardzo grzecznie podziękowaliśmy za nie świętemu Mikołajowi i zaprosiliśmy go na przyszły rok.