Spotkanie z panią pielęgniarką

Utworzono dnia 20.10.2014, 20:08

10 września dzieci z grupy „Żabki” wzięły udział w spotkaniu z panią pielęgniarką a zarazem naszą szkolną higienistką. Pani Ewa przypomniała i utrwaliła naszym przedszkolakom podstawowe zasady higieny i bezpieczeństwa. Opowiadała również o tym, jak dbać o swoje zdrowie, co jeść by być zdrowym, jakie produkty nam szkodzą, a jakie są dla nas dobre. Pani pielęgniarka opowiadała także, jak zachowywać się w czasie choroby, a także zwróciła uwagę na konieczność zażywania leków tylko i wyłącznie pod opieką dorosłych. Dzieciaki również podzieliły się swoimi doświadczeniami. Pani Ewa była pod dużym wrażeniem jakie wiadomości posiadają przedszkolaki na temat zdrowego żywienia i zdrowia. To było bardzo pouczające spotkanie.