Żabki - Dzień Ziemi

Utworzono dnia 19.05.2015, 07:14

W  ramach realizacji innowacji prowadzonej w grupie Żabki  zostały zorganizowane zajęcia o tematyce ekologicznej. Zbiegły się one z obchodzonym 22 kwietnia Dniem Ziemi. Dzieci poznały podstawowe zasady segregowania odpadów,  brały udział w zabawach z wykorzystaniem surowców wtórnych, wykazały się wiedzą dotyczącą ochrony przyrody. Podsumowaniem zajęć był pokaz mody ekologicznej, podczas którego przedszkolaki zaprezentowały stroje z surowców wtórnych,  wykonane z pomocą rodziców. Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy „Przyjaciela Przyrody” i pamiątkowe nagrody.