"Bajkowa Rodzina"

Utworzono dnia 13.06.2016, 16:07

Już po raz kolejny nauczyciele z grupy przedszkolnej "Koniczynki" pani Małgorzata Jaworska i pani Justyna Zabój wspólnie z panią Agnieszką Wąsacz z Gminnej Biblioteki Publicznej Filia w Błędowej Tyczyńskiej zorganizowały rodzinny konkurs plastyczny - w tym roku pod hasłem "Bajkowa Rodzina". Konkurs skierowany był dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców, a jego celem było zacieśnianie więzi rodzinnych, budowanie pozytywnych relacji podczas wspólnego spędzania czasu. Do konkursu zgłoszono 28 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi, które można podziwiać w pokonkursowej galerii w holu przedszkolnym w Błędowej Tyczyńskiej. Każda praca została nagrodzona. 5 czerwca podczas festynu rodzinnego Trójkowa Przedszkolandia uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, książeczki oraz nagrody rzeczowe i słodycze. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy fantastycznych pomysłów!