Cała Polska czyta dzieciom-wizyta III klasy oraz wychowawcy pani Renaty Rejman

Utworzono dnia 22.12.2015, 09:24

Do akcji czytania ,, Cała Polska czyta dzieciom” udało się przedszkolakom włączyć starszych kolegów oraz ich wychowawczynię:  uczniowie III klasy działający również w gromadzie zuchowej Wesołe Słoneczka przygotowali dla zerówkowiczów fragmenty opowiadań ,,Kajtkowe  przygody” Marii Kownackiej. Głównym bohaterem tych opowiadań jest bocian Kajtek, który pozostał w gospodarstwie mimo nadejścia zimy. Ta ciekawa lektura skłoniła nas do zgłębienia swoich wiadomości na temat bocianów, oraz do pracy twórczej, gdyż pani Agnieszka zleciła nam wymyśleć i narysować dalsze przygody tego uroczego bociana.