Cała Polska czyta dzieciom- wizyta pani Justyny Chwaszcz

Utworzono dnia 22.12.2015, 09:19

Kolejna osobą, którą udało się nam zaprosić do przedszkola w ramach akcji popularyzacji czytania ,,Cała Polska czyta dzieciom” była pani Justyna Chwaszcz, czyli mama Zuzi oraz Kacpra-ucznia klasy I i małej Oliwii. Pani Justyna przygotowała dla nas wspaniałą lekturę, a mianowicie ,,Przygody Bolka i Lolka. Podróż dookoła świata”. Wspaniali bohaterowie tej książki to postacie , które znali nawet nasi rodzice i dziadkowie, towarzyszą dzieciom od bardzo dawna i nigdy się nie nudzą. Ich przygody są tak ciekawe, że zainteresowałyby nawet najbardziej wybrednego czytelnika. Pani Justyna towarzyszyła nam później także podczas wykonywania pracy, gdyż pani Agnieszka poleciła by każdy z nas wyciął z kartki swojego ulubionego bohatera i narysował obok niego dziecko , z wybranego kraju , który odwiedzili Bolek i Lolek. Dziecko to miało być przyjacielem dla naszych bohaterów. Powstały w ten sposób wspaniałe prace, a dzieci na pewno długo będą miały w pamięci te właśnie wizytę.