Choinka moich marzeń

Utworzono dnia 08.03.2016, 06:46

W dniu 14 stycznia rozstrzygnięto zorganizowany przez nasze przedszkole konkurs plastyczny pt. "Choinka moich marzeń". Wzięły w nim udział przedszkolaki z naszych wszystkich oddziałów przedszkolnych. Do konkursu zgłoszono aż 27 choinek, głównie w formie pracy przestrzennej, które dzieci wykonały przy pomocy rodziców. Uwzględniając bardzo wysoki poziom artystyczny zgłoszonych prac, oryginalność i estetykę wykonania, nagrodzono wszystkich uczestników konkursu.  Pani Dyrektor w obecności wychowawców grup przedszkolnych wręczyła wszystkim uczestnikom nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Rodzicom dziękujemy z zaangażowanie w tworzenie i wspieranie talentów swoich dzieci.