Czwartkowe wyjścia

Utworzono dnia 05.05.2016, 17:03

Każdy przedszkolak lubi słuchać gdy czyta mu się książeczki, dlatego w czwartki odwiedzamy Panią Agnieszkę w Bibliotece. Pani Agnieszka zawsze czyta nam książeczkę, wypożycza ulubione bajeczki i organizuje ciekawe zajęcia. Ostatnio zrobiliśmy własną myszkę z opowiadania, wykonaliśmy koronę z kwiatów i zamieniliśmy się w pomocników Pani wiosny. Pani Agnieszka przygotowała także dla nas zabawy i zagadki z baśni Hansa Christiana Andersena. Z łatwością rozpoznaliśmy "Księżniczkę na ziarnku grochu", czy też "Brzydkie Kaczątko". W tajemnicy powiemy Wam, że dla grzecznych "słuchaczy" w Bibliotece czekają słodkie nagrody!