Dzień mamy i taty

Utworzono dnia 13.06.2016, 15:56

19 maja uroczyście obchodziliśmy w naszych oddziałach przedszkolnych Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki długo przygotowywały się do tego szczególnie ważnego dnia. Dzieci z grup Koniczynki i Żabki wraz ze swoimi paniami przygotowały dla Rodziców niezwykle wzruszający, a zarazem pełen humoru spektakl słowno - muzyczny. Maluchy wystąpiły w specjalnie przygotowanych na tę okazję strojach, w których prezentowały sie niezwykle pięknie. Goście mogli posłuchać wierszy i piosenek w wykonaniu swych pociech, jak również podziwiać je podczas szalonego rock and rolla , tańca z musicalu "Grease" oraz wspólnie bawić się przy piosence Mamma Maria. Po uroczystym odśpiewaniu "Sto lat" i wręczeniu prezentów był czas na wspólny poczęstunek, zabawy i rozmowy. Był to wyjątkowy i pełen wrażeń dzień.