Dzień mamy i taty- Tygryski, Elfy

Utworzono dnia 14.06.2016, 18:57

24 maja 2016 r. starsze grupy przedszkolne zaprosiły swoich ukochanych Rodziców na montaż słowno – muzyczny z okazji święta Mamy i Taty. Uroczystość odbyła się w stylu góralskim. Dziewczynki, chłopcy, a nawet panie nauczycielki, zamienili się na chwilę w góralki i górali. Dzieci już na długo przed uroczystością uczyły się swoich ról , piosenek oraz tańców. Gdy nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień, Rodzice mogli podziwiać swoje zdolne pociechy na pięknym, góralskim przedstawieniu. Po części artystycznej mali aktorzy zaprosili swoich Rodziców na słodki poczęstunek. Podczas tego dnia panowała ciepła, rodzinna atmosfera.Pragniemy nadmienić, iż przedstawienie nie odbyłoby się bez pomocy pani Haliny Murias, która przygotowała stroje dla artystów oraz pana Zbigniewa Szeli, który osobiście akompaniował dzieciom na gitarze basowej , a także użyczył profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego. Szczególne podziękowania ślemy do kochanych Mam naszych Podopiecznych za nieocenioną pomoc przy tworzeniu dekoracji oraz biżuterii wykorzystanej podczas występu oraz za pyszne ciasta. Wszystkim Rodzicom dziękujemy za przybycie do naszej Szkoły w tym pięknym i szczególnym Dniu.