Dzień pluszowego misia- Tygryski, Elfy

Utworzono dnia 29.11.2015, 20:16

25 listopada wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych 0,,A”  i O,,B” uroczyście obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami.  Dzieci opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu, bawiły się  w starego niedźwiedzia  oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki ,,Pokochaj pluszowego misia”. Na zakończenie zabawy każdy przedszkolak przygotował dla siebie ,,mini torcik”, przełożony owocową marmoladką. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości.