Dzień pluszowego misia- Żabki

Utworzono dnia 01.12.2015, 20:59

25 listopada przedszkolaki z grupy Żabki świętowały Dzień Pluszowego Misia. Misie małe, misie duże, misie puchate, misie kudłate i misie milutkie zagościły dziś w przedszkolu. Dzieci dowiedziały się skąd się wywodzi i dlaczego obchodzimy od lat to święto. Tego dnia czekało na dzieci mnóstwo atrakcji: wspólne zabawy z Misiami, tańce i śpiewy, zabawy plastyczne słuchanie bajek o misiach.  Na zakończenie dnia wszystkie małe misie spróbowały miodku, który jak wiadomo jest misiowym przysmakiem. To był pełen radości, misiowy dzień. A pluszowy miś na zawsze pozostanie najlepszym przyjacielem dzieci.