Pasowanie na przedszkolaka 2015

Utworzono dnia 09.11.2015, 07:25

29 października w oddziałach przedszkolnych z siedzibą w Błędowej Tyczyńskiej odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka i starszaka. W tym dniu w naszym przedszkolu zjawili się zaproszeni goście, czyli Pani Dyrektor oraz rodzice, dla których przedszkolaki przygotowały część artystyczną. „Koniczynki” wcielając się w warzywa przedstawiły wiersz J. Brzechwy „Na straganie”. „Żabki”, przebrane za zwierzęta, owoce i grzybki zaprezentowały krótką inscenizację o pani Jesieni. Wszystkie dzieci złożyły przed zgromadzonymi gośćmi uroczyste przyrzeczenie, po czym każde z nich zostało pasowane przez Panią Dyrektor na przedszkolaka lub starszaka. Po oficjalnych uroczystościach przyszedł czas na zrobienie pamiątkowych zdjęć oraz poczęstunek w salach przedszkolnych. Dzień ten na długo zapadnie w naszej pamięci.