Plac zabaw

Utworzono dnia 13.06.2016, 16:04

Przedszkolaki z oddziałów przedszkolnych Koniczynki i Żabki mają możliwość spędzania wolnych chwil na placu zabaw, który został wyposażony w nowe elementy. Pośrodku placu stanęła prawdziwa twierdza z dwiema zjeżdżalniami, obok wspaniała dwuosobowa huśtawka oraz dwie huśtawki wahadłowe. Dzieci bawią sie również w zadaszonej piaskownicy, bujają na koniku, kogutku i motorze, a gdy się zmęczą mogą odpocząć w cieniu pod drzewami przy specjalnym stoliku z ławeczkami. Plac zabaw to miejsce gdzie dzieci uwielbiają przebywać. Oprócz zabaw ruchowych, które wspomagają rozwój dziecka, można tutaj kształtować pozytywne relacje pomiędzy rówieśnikami, rozwijać wyobraźnię i kreatywność.