Śniadanie wielkanocne - Koniczynki, Żabki

Utworzono dnia 06.04.2016, 15:00

Przedszkolaki z grup "Koniczynki" i "Żabki" wraz z nauczycielami kontynuują trójkową tradycję uroczystego Śniadania Wielkanocnego, które odbywa się zawsze w środę po Wielkanocy. W sali czekały na nas pięknie przygotowane stoły z białymi obrusami oraz wielkanocnymi dekoracjami. Specjalnie w tym dniu przyjechała do nas Pani Dyrektor, która przywiozła dla nas pobłogosławione wcześniej przez ks. Krzysztofa jajka. Wspólnie podzieliliśmy się nimi, złożyliśmy sobie świąteczne życzenia oraz zjedliśmy przepyszny barszcz biały.  Najbardziej rozchwytywane były oczywiście babki wielkanocne przygotowane przez nasze mamy. Grupy 3- i 4- latków bardzo chętnie spotykają się podczas takich uroczystości przy wspólnym stole. Czas ten przeznaczamy na rozmowy oraz wspólną i zgodną zabawę.