Urodziny - Koniczynki

Utworzono dnia 22.01.2016, 17:04

Tradycją w grupie "Koniczynki" jest uroczyste obchodzenie urodzin dzieci w przedszkolu. Jest to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka, przynosi mu wiele radości i zapada na długo w jego pamięci. Solenizant staje się wtedy Królem lub Królową, zasiada na tronie, a wszystkie przedszkolaki śpiewają dla niego "Sto lat!" oraz składają życzenia urodzinowe. Na każde dziecko w tym szczególnym dniu czeka kartka urodzinowa z jego ulubioną postacią z bajek, balonik i kolorowanka. Dla swoich urodzinowych gości Solenizant ma zawsze jakąś słodką niespodziankę. Ponadto Panie przygotowują płytę z wszystkimi zdjęciami z tego dnia, która jest znakomitą pamiątką urodzin dla każdego dziecka. W pierwszym semestrze swoje urodziny obchodzili: Marysia - 3 latka, Maciuś- 4 latka, Alanek - 4 latka i Basia- 4 latka.