Wyjazd do "Kolorowego świata"- Koniczynki, Żabki

Utworzono dnia 30.11.2015, 06:50

Nadszedł długo oczekiwany przez wszystkich przedszkolaków dzień wyjazdu do Centrum Zabaw „Kolorowy Świat”. Dla wielu z nas była to pierwsza przedszkolna wycieczka. Z doskonałymi humorami wyruszyliśmy więc autobusem do Rzeszowa. Atrakcje, jakie czekały na nas w centrum zabaw bardzo nam się spodobały. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie- dmuchaną zjeżdżalnie, trampolinę, basen z kolorowymi kulkami oraz wielopoziomową konstrukcję z przeszkodami, wspinaczkami i zjeżdżalniami. Zabawa trwała dwie godziny i w tym czasie zrobiliśmy tylko krótką przerwę na przekąskę i soczek. Zmęczeni wspaniała zabawą, ale bardzo szczęśliwi wróciliśmy do naszego przedszkola. Już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu.