Zabawa karnawałowa - Koniczynki i Żabki

Utworzono dnia 07.01.2016, 16:25

W dniu 5 stycznia przedszkolaki z oddziałów "Koniczynki" i "Żabki" wzięły udział w zabawie karnawałowej. Z utęsknieniem oczekiwaliśmy tego dnia ponieważ dodatkową atrakcją był przejazd autokarem do SP Nr 3. Każdy z przedszkolaków zaprezentował się w pięknym stroju karnawałowym. Na sali można było spotkać królewny, piratów, wróżki, rycerzy, przeróżne zwierzątka, wojowników ninja, motylki, a nawet kucharza i Czerwonego Kapturka. Gratulujemy pomysłowości Dzieciom i Rodzicom. Podczas zabawy dzieci obserwowały i naśladowały proste układy taneczne zaprezentowane przez panią prowadzącą. Zabawa była wspaniała! Ponadto każde z dzieci miało okazję by przedstawić siebie oraz postać, za którą było przebrane.Po wesołej zabawie nadszedł czas na słodki poczęstunek.  Długo będziemy wspominać ten dzień i wspaniałą zabawę.