Andrzejki- Koniczynki

Utworzono dnia 05.12.2016, 17:23

W dniu 30 listopada w imieniny św. Andrzeja, dzieci z grupy Koniczynki obchodziły w przedszkolu andrzejki. Po zapoznaniu sie z tradycją tego święta w naszej kulturze ludowej, dzieci miały możliwość wywróżyć również dla siebie przyszłość. Przy pomocy czarodziejskiego kapelusza, losów przyszłości, specjalnych serduszek z imionami, kolorowych bilecików z przepowiednią odkrywały kim zostaną gdy dorosną,  kogo poznają w niedługim czasie oraz na co muszą uważać. Oprócz dobrej zabawy przy wróżbach, był również czas na tańce z balonikiem, na gazecie, z wybranką serca oraz szalona zabawa z krzesełkami w rytm western polki. Na koniec zabawy sznur bucików zaprowadził dzieci do stolików, gdzie czekał na wszystkich słodki poczęstunek.