Andrzejki- Żabki

Utworzono dnia 01.12.2016, 19:41

30 listopada przedszkolaki z grupy „Żabki” wzięły udział w tradycyjnych andrzejkach.  Tego dnia nie obyło się bez ciekawych wróżb i przepowiedni. Dzieci z wielką radością wypowiadały andrzejkowe zaklęcia do „magicznej kuli” i brały udział w różnych wróżbach i zabawach.  Swoją przyszłość odkrywały  losując przedmioty, które przepowiadały, w jakim zawodzie będą pracowały kiedy dorosną, przebijały  serduszka z imionami a także przy pomocy ,,czarodziejskiej butelki” czy bilecików w balonach, dowiadywały się, co czeka  je w przyszłości. Wiele radości przyniosła również wróżba z bucikami, gdzie sprawdzaliśmy kto pierwszy z naszej grupy stanie na ślubnym kobiercu. Naturalnie wszystkie wróżby traktowano z przymrużeniem oka, jako pretekst do dobrej zabawy. Dużą część imprezy stanowiły również konkursy, tańce, pląsy i zabawy przy muzyce. Słodki poczęstunek był miłym zakończeniem wspaniałej zabawy, która sprawiła, iż w przedszkolu zagościł radosny i wyjątkowy nastrój.