Dni Otwarte Przedszkola

Utworzono dnia 26.03.2017, 18:16

Rozpoczęcie edukacji przedszkolnej to przełomowy moment w życiu dziecka i jego rodziców. Aby ułatwić rodzicom ten trudny wybór, w dniach 6-9 marca w naszym przedszkolu odbyły się Dni Otwarte.

Rodzice mogli zaobserwować przebieg zajęć i zabaw, zapoznać się z organizacją pracy przedszkola, a także porozmawiać z nauczycielkami. Spotkania odbyły się w godzinach od 9.00 do 10.00. Dzieci miały okazję poznać atmosferę zabaw i zajęć w przedszkolu.  W programie znalazły się m. in. zajęcia plastyczne – „W kolorach tęczy”, zajęcia literacki – „Spotkanie z bajką”, zajęcia muzyczno – ruchowe „Śpiewam i tańczę”, zabawy z chustą Klanzy oraz wizyta w bibliotece. Na zakończenie każdego dnia wszyscy mali uczestnicy otrzymali małe upominki i słodkości.

Bardzo dziękujemy rodzicom i dzieciom za przybycie oraz wspólną zabawę. Z niecierpliwością oczekujemy na Was we wrześniu!