Dzień Babci i Dziadka - Żabki

Utworzono dnia 09.02.2017, 07:34

12 stycznia przedszkolaki z grupy „ Żabki” zaprosiły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta,  aby w szczególny sposób okazać im szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Dla zacnych gości mali organizatorzy przygotowali program artystyczny. Wyjątkowy, bo odzwierciedlał prawdziwe uczucia występujących. Przedszkolaki przygotowały świąteczną inscenizację pt . „Zmartwienie śnieżynek”, zaśpiewały piękne piosenki i zatańczyły w rytm świątecznych przebojów. Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka zakręciła się w oku . Na zakończenie wszyscy zgromadzeni odśpiewali tradycyjne „Sto lat”. Ukochanym gościom przedszkolaki wręczyły przygotowane upominki, a później zaprosili na słodki poczęstunek. To był naprawdę wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze, po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Serdecznie dziękujemy kochanym Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie !