Kolorowy świat- Koniczynki i Żabki

Utworzono dnia 25.10.2016, 17:22

W dniu 20 października przedszkolaki w grupy „Koniczynek” i „Żabek” wraz z Paniami wyruszyły do sali zabaw „Kolorowy Świat” w Rzeszowie. Od samego rana dzieciom  towarzyszyły duże emocje. Po zajęciu miejsc w autokarze na wszystkich buziach zagościł  uśmiech.

Na miejscu czekało na dzieci wiele atrakcji np. labirynty, zjeżdżalnie, trampoliny, baseny z kuleczkami, tory przeszkód, armatki pneumatyczne, dmuchańce do skakania i zjeżdżania. Przedszkolaki chętnie korzystały z urządzeń i zabawek. Były samodzielne, zaradne i zdyscyplinowane, a także troszczyły się o siebie nawzajem. Pobyt w sali zabaw zapewnił im wiele rozrywki i zabawy, a także realizował ważne cele. Przedszkolaki rozwijały ogólną sprawność i koordynacje ruchową oraz orientacje przestrzenną, uczyły się pokonywać słabości, a zdobywając kolejne przeszkody budowały swoją odwagę i wiarę we własne siły.

Dwugodzinny pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania z tym magicznym i bajkowym miejscem. Zarówno podróż jak i pobyt dostarczyły naszym przedszkolakom wielu niezapomnianych przeżyć.