Wigilia przedszkolna - Żabki i Koniczynki

Utworzono dnia 30.01.2017, 10:59

Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w naszym przedszkolu zakończyła wspólna wigilia, która odbyła się 22 grudnia. Wszystkie przedszkolaki przyszły w tym dniu odświętnie ubrane. Dzieci w tym dniu wspólnie kolędowały, dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólny wigilijny obiad. W świętowaniu towarzyszyły nam dwa misie - Benio i Fredzio, które przybyły w tym czasie do oddziału 3-latków w ramach projektu "Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Cała uroczystość przebiegła w bardzo miłej atmosferze, wywołując radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków.