Wizyta Policjantów- Żabki, Koniczynki

Utworzono dnia 10.10.2016, 13:26

W dniu 29 września odwiedzili nas panowie Policjanci z Komisariatu Policji w Tyczynie. Tematyka spotkania dotyczyła głównie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?…. Nasze przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się z Policjantami. Pokazały również, że są odpowiedzialni i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu. Panowie policjanci chętnie opowiedzieli przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy oraz o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym. Następnie razem z Policjantami wszystkie przedszkolaki wyszły na plac obok przedszkola, gdzie mogły z bliska obejrzeć radiowóz, a nawet usiąść za jego kierownicą.

Serdecznie dziękujemy Panom Policjantom za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta. W podziękowaniu za ciekawe spotkanie nasi podopieczni wręczyli policjantom pamiątkowy dyplom.